METODISKA MEISTARĪBA


RJSK “Sport De Lux” intensīvi visos gadalaikos piedāvā jāšanas nodarbības, zirgu trenēšanu, zirgu transportēšanu un veselības uzlabošanas (izmantojot zirgus) pakalpojumus.

RJSK “Sport De Lux” vairākas reizes gadā organizē jāšanas sacensības bērniem no 3 gadu vecuma, cilvēki ar īpašām vajadzībām, iesācējiem un profesionāļiem.

Sadarbībā ar pašvaldībām, Latvijas Jātnieku federācijas un dažādām organizācijām, “Sport De Lux” nodrošina zirgu klātbūtni tūrisma, korporatīvajos un kultūras pasākumos.

“Sport De Lux” piegādā zirgus dažādās vietās, kur šie pasākumi tiek organizēti.

Kluba biedri regulāri piedalās nacionāla un starptautiska mēroga sacensībās.

 

Bērni, kuri nodarbojas ar sportu, atšķiras no tiem, kuri vispār tajā nepiedalās. Viņi ir pārliecinātāki par savām spējām, labprāt iesaistās jaunās aktivitātēs un ir atvērtāki ikdienā. Viens no galvenajiem trenera uzdevumiem ir atrast veidus, kā paaugstināt bērna pašapziņu un veicināt pārliecību par savām spējām. Ļoti svarīgi ir iemācīt bērnam novērtēt savus sasniegumus un izvirzīt jaunus mērķus, balstoties uz saviem personīgajiem rādītājiem, iemācīt izvērtēt savus sasniegumus caur savu mērķu realizāciju.


zirgs_nadina

Share the project with others: