Ģirts Bricis izcīna vairākas godalgas prestižā trīszvaigžņu turnīrā Polijā

09/08/2015, by admin, in Jaunākās ziņas, 0 comments

No 19.-31.maijam, divu nedēļu garumā, Ziemeļpolijā, Ciekocinko jāšanas sporta centrā notiek trīszvaigžņu statusa starptautiskās sacensības konkūrā Baltica Spring Tour 2015. Uz turnīra augsto līmeni norāda seši FEI Longines maršruti, divas kvaifikācijas Eiropas čempionātam un kopējais maršrutu balvu fonds 274,400 eiro apmērā.

Sacensībās ir pieteikti vairāk nekā 430 zirgi no visas pasaules, arī tādām valstīm kā ASV, Ēģipte, Katara, Austrālija, Apvienotie Arābu Emirāti, Koreja, Honkonga, Dominikāna, Luksemburga u.c.

Latviju pirmajā nedēļā sacīkstēs pārstāvēja Ģirts Bricis ar trīs zirgiem: astoņgadīgajiem Carlord un Camparo, kā arī ar deviņgadīgo ķēvi Barletta, kurai šīs bija pirmās starptautiskās sacensības.

Bricis ar KWPN šķirnes zirgu Carlord pirmajā dienā ātruma maršrutā ar šķēršļu augstumu līdz 140 cm izcīnīja godalgoto devīto vietu 53 dalībnieku konkurencē. Otrajā dienā 140 cm divu fāžu maršrutā pāris ierindojās augstajā 2.vietā no 52 startējošiem.

Pirmās nedēļas sacensību noslēdzošajā dienā Bricis ar Camparo 135 cm (tabula C) maršrutā ierindojās septītajā pozīcijā.

Baltica Spring Tour turnīrā startēja arī kaimiņvalstu jātnieki – no Lietuvas brāļi Kristupas un Matas Petraiši (SK Audruvis), savukārt, Igauniju pārstāvēja Trīna Bergmane, kura, kopā ar ģimeni, dzīvo Nīderlandē.

Galvenajā Grand Prix (150 cm) maršrutā Kristupas Petraitis ar ērzeli Lordano izcīnīja 9.vietu 31 pāra konkurencē. GP maršrutā nepārspēts palika vācietis Filips Rūpings ar audzētājam Paulam Šokemillem piederošo Holšteinas šķirnes zirgu Cabachon.