LJF ziemas sacensībās uzvar Ģirts Bricis ar zirgu Carlord, Eināram Cēsniekam 4.vieta

04/02/2015, by admin, in News, 0 comments

17. janvārī, sporta centra „Kleisti” manēžā notika Latvijas Jātnieku federācijas ziemas sacensības jāšanas sportā šķēršļu pārvarēšanā. Sacensību galvenajā maršrutā ar 130 cm augstiem šķēršļiem uzvarēja Ģirts Bricis no RJSK „Sport de Lux” ar zirgu Carlord.   Sacensības bija kupli apmeklētas – četros maršrutos kopā notika 175 dalībnieku pāru starti, pirmajā maršrutā piedalījās īpaši daudz – 64. Piedalījās arī spēcīgi jātnieki no Lietuvas, kuri arī guva divas no četrām iespējamām uzvarām. Galvenajā maršrutā ar 130 cm augstiem šķēršļiem startēja 21 dalībnieku pāris, un uzvarēja Ģirts Bricis ar zirgu Carlord (RJSK „Sport de Lux”), veicot distanci bez soda punktiem 60,11 sekundēs. Ceturto vietu izcīnīja Einārs Cēsnieks ar zirgu Alders. Pavisam bez soda punktiem startēja septiņi jātnieki. Galvenā maršruta uzvarētājs Ģirts Bricis: „Atjaunotajā Kleistu manēžā šīs ir jau otrās sacensības, un nu var redzēt, ka pamats tiešām ir labs – neslīd, var riskēt pagriezienos. Labi, ka sacensībās bija daudz dalībnieku – mazajos maršrutos pamazām nāk klāt jauni zirgi un jauni sacensties gribētāji. Es pats, kā parasti, augstākajā maršrutā startēju tikai ar trīs zirgiem, kā to nosaka LJF noteikumi. Šobrīd man ir maz jaunzirgu, bet kāds bariņš „lielo” sagatavoti uz 130 cm un augstāk, tādēļ citus zirgus ņemšu līdzi uz nākamajām sacensībām.”