Mūsu konkūristi izcīna virkni godalgu CSI 1* starptautiskajās sacensībās Igaunijā

09/08/2015, by admin, in Jaunākās ziņas, 0 comments

No 29.-31.maijam, Ruilā, Igaunijā, norisinājās ikgadējās vienzvaigžņu statusa starptautiskās sacensības šķēršļu pārvarēšanā Ruila Spring Tour 2015. Sacensībās Latviju pārstāvēja mūsu sportisti: Ģirts Bricis, Kate Ansone, junioru/jauno jātnieku konkurencē Krista Kristiāna Alksne.

Galvenajā Grand Prix maršrutā ar šķēršļu augstumu līdz 140 cm, augsto trešo vietu izcīnīja Laura Penele ar zirgu Progress no ZS “Lielceri”. Pārlekšanai kvalificējās seši pāri, bet tikai divi saīsināto distanci veica bez soda punktiem. Penele pārlekšanā gāza vienu šķērsli, taču uzrādīja ātrāko pārlekšanas laiku. Par Grand Prix uzvarētāju kļuva igaunis Tīts Kivisilds ar zirguCorsica. Ģirts Bricis ar Camparo ar vienu gāztu šķērsli pamatdistancē ierindojās 10.vietā, bet Andis Vārna ar Con Quick, arī ar gāztu šķērsli pamatdistancē,12.vietā.

Sacensības tika atklātas ar maršrutu piecgadīgiem zirgiem. Divdesmit astoņu pāru konkurencē 4.vietu Kate Ansone ar ķēvi Rigonda. Nākamajā dienā K.Ansonei 12.vieta.

Mazajā aplī (125/125/130 cm) visas sacensību dienas godalgas izcīnīja Ģirts Bricis ar ķēvi Barletta, attiecīgi iegūstot 11., 5. un 6.vietu.

Pirmās dienas Lielajā aplī (135 cm) otrajā vietā ierindojās Laura Penele ar Progresu, bet sestajā vietā Ģirts Bricis ar Camparo. Otrajā dienā Lielajā aplī Bricis desmitajā pozīcijā.