Ziemas čempionātā Sport De Lux iegūst vairākas godalgas

12/02/2015, by admin, in Jaunākās ziņas, 0 comments

7. februārī sporta centra „Kleisti” slēgtajā manēžā notika Latvijas ziemas čempionāta pirmā posma sacensības jāšanas sportā šķēršļu pārvarēšanā. Piedalījās liels dalībnieku skaits, tajā skaitā sportisti no Lietuvas un Igaunijas, un kopā tika reģistrēti 192 starti.

***

Sarežģītākajā, ātruma maršrutā ar 130 cm augstiem šķēršļiem bez ierobežojumiem dalībniekiem, startēja 27 dalībnieki, no kuriem tikai četri distanci veica bez soda punktiem. Uzvarēja Lietuvas pārstāvis Daniels Gutkauskis ar zirgu Carl, kurš sasniedza labāko laika rezultātu – 66,78 sekundes. Otro vietu izcīnīja Ģirts Bricis ar Carlord (RJSK „Sport de Lux”) – 69,70 s.

***

Jaunzirgu maršrutā Kate Ansone ar piecgadīgo ķēvi Rigonda 20 dalībnieku konkurencē izcīnīja augsto sesto vietu. Amatieru vidū I grupā trešo un ceturto vietu ieguva attiecīgi Aija Patmalniece ar zirgu Monte Kristo un Elizabete Paula Kārkliņa ar Cocctracio, savukārt, II grupā – Lauma Birzniece ar Estaban izcīnīja 2.vietu.